Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2023. Było wiele zadań do zrealizowania i wiele spotkań dotyczących profilaktyki raka piersi. Cele zostały zrealizowane i osiągnięte. Praca z psychologiem, fizjoterapeutą, dietetykiem dała wymierne rezultaty. Był też wyjazd integracyjny jak co roku nad morze. Amazonki wróciły wypoczęte i zadowolone. Ostatni wyjazd to szkolenie Liderek w którym brałam udział, dotyczyło ono przede wszystkim wsparcia dla Liderek. Informacje na temat nowych metod leczenia. Współpraca i innymi organizacjami pozarządowymi oraz na zakończenie Kolacja Wigilijna.

Spotkanie Amazonek w  Muzeum Lubuskim w Gorzowie Wlkp. z okazji obchodów 29-lecia powstania Gorzowskiego Stowarzyszenia Amazonek OPP. Nasze zaproszenie przyjęła Pani Stanisława Hajduk, przedstawiciel Firmy SCJohnson (darczyńca) Amazonki ze Strzelec Krajeńskich i z Drezdenka. Nasz fizjoterapeuta Szymon Marczyk oraz Aleksandra Wajda. Nie było z nami psychologa Macieja Mizera, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Odśpiewany został Hymn Amazonek. Były życzenie dla Zarządu, gratulacje, kwiaty, upominki. Spotkanie umiliły nam Baczyńskie Szarlotki. Było także wspólne śpiewanie.

Dalszy ciąg profilaktyki raka piersi, rywalizacja, zawody sportowe w Gminie Santok. Udział wzięły, Jola, Krysia, Bożena i Danusia.

Wzięłyśmy udział w Różowym Marszu na zaproszenie Amazonek ze Strzelec Krajeńskich.

Nasze koleżanki Marysia, Mirka i Danusia wzięły udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Amazonek na łodziach Smoczych, ergometrach, rzut lotkami, piłeczkami, marsze z kijami.