W dniu 5 luty 2019 roku o godzinie 16.00, w Szpitalu w Barlinku odbędzie się konferencja dotycząca profilaktyki raka piersi połączona z Dniem Chorego. Serdecznie zapraszają Fundacja Ja JoyAim I Gorzowskie Stowarzyszenie Amazonek OPP.

Jubileusz 25-lecia był dla nas wielkim przeżyciem. W gościnnych progach restauracji DOMOWA odbyła się nasza uroczystość. Brało w niej udział około 60 osób. Była z nami przedstawicielka Sejmu z naszego miasta, władze miasta Gorzowa Wlkp. Federacji Stowarzyszeń z Poznania, z Unii Lubuskiej z Zielonej Góry, właściciele i sponsorzy naszego klubu Amazonek, koleżanki z zaprzyjaźnionych organizacji, Amazonki z Frankfurtu n/O, TWK i LSON.

Gorzowskie Stowarzyszenie Amazonek wzięło udział w Ogólnopolskiej Spartakiadzie Amazonek, która odbyła się w dniach od 5-8. 07.2021r. w Poznaniu na Malcie.

W tym roku byłyśmy w Ośrodku Imperiall w Sianożętach. Dzięki współpracy z GCPR i naszym wkładem własnym, mogłyśmy skorzystać z rehabilitacji i integracji naszych kobiet w Ośrodku nad morzem.