Jubileusz 25-lecia był dla nas wielkim przeżyciem. W gościnnych progach restauracji DOMOWA odbyła się nasza uroczystość. Brało w niej udział około 60 osób. Była z nami przedstawicielka Sejmu z naszego miasta, władze miasta Gorzowa Wlkp. Federacji Stowarzyszeń z Poznania, z Unii Lubuskiej z Zielonej Góry, właściciele i sponsorzy naszego klubu Amazonek, koleżanki z zaprzyjaźnionych organizacji, Amazonki z Frankfurtu n/O, TWK i LSON.

Po przywitaniu gości został odśpiewany Hymn Amazonek. Z tej okazji przygotowałyśmy powitanie zaraz przy wejściu. Każda zaproszono osoba i my organizatorzy spotkania, otrzymała bransoletkę z naszym logo wykonaną przez naszą koleżankę. Na stołach stały piękne róże dla każdego gościa i nas Amazonek. Było wiele radości, kwiaty, uściski, upominki oraz gratulacje. Były chwile zadumy nad tym ile to czasu minęło, ile nas pozostało, ile innych doszło.
25 lat działania na wysokim poziomie. Wszystko udokumentowane jest w naszych kronikach. Przygotowany został kolaż zdjęć z wybranych zbiorów przez te 25 lat. Zwieńczeniem obchodów był koncert Kwartetu Smyczkowego z naszej Filharmonii Gorzowskiej. Był urodzinowy tort, ciasto, kawa oraz lampka szampana. Wznieśliśmy toast za pomyślność, za to że jesteśmy i możemy świętować nasze 25 lecie. Dalsza część to obiad przy muzyce i oczywiście zabawa. Ćwierć wieku już za nami, a przed nami mnóstwo zadań i planów do zrealizowania. Ale nikt inny tak jak my Amazonki wie że przed nami są dalsze wyzwania.